algorytm.org

Podział skrzynek.Baza Wiedzy
wersja offline serwisu przeznaczona na urządzenia z systemem Android
Darowizny
darowiznaWspomóż rozwój serwisu
Nagłówki RSS
Artykuły
Implementacje
Komentarze
Forum
Bookmarki


Sonda
Implementacji w jakim języku programowania poszukujesz?

Forum www.algorytm.org :: Pozostałe
Witaj Gość   
[Zarejestruj się]  
[Zaloguj się]
Zamieść odpowiedź
 Podział skrzynek.

Cześć.
Chcę sobie uprościć robotę (i kilku innym też) więc piszę (próbuję) program, który to za mnie zrobi. Najpierw wstęp, który zobrazuje o co chodzi.
Przychodzą do nas większe ilości listów. Listy muszą zostać otwarte i przejrzane, i przydzielone do jakiegoś tematu (mamy tematów 12). Jako, że listów jest dużo, pracuje nad tym około 10 osób (dużo więcej, ale przyjmijmy, że 10). Osoba A lepiej radzi sobie z tematem T1 a osoba B z tematem T2 itd (wszystkie dane są w bazie, więc czasy obróbki danego tematu przez wszystkie osoby są znane, mimo to mogę sztucznie przydzielić kogoś do jakiegoś tematu z wyższym priorytetem, mimo że jest wolniejszy niż to wynika ze statystyk).
Program (sam napiszę) ma automatycznie ustalić na podstawie ilości listów w danym temacie, kogo i gdzie przydzielić, żeby jak najszybciej skończyć.
Wszystkie liczby są znane i obliczane na bieżąco, trzeba tylko jakoś przejrzeć wszystkie obecne osoby i ich wydajność i przydzielić do bieżącego stanu wejściowego listów (T1 - 20kg, T2 - 15kg, T3 - yx kg...)
Proszę o nakierowanie mnie na właściwy tor, bo nie wiem od czego zacząć.
Pozdrawiam
Tadek
Cytuj
Zamieść odpowiedź Strona # 
Szybka odpowiedź

Kod:    


Powered by ccBoard